Ekspozytory z plexi

Eleganckie i użyteczne ekspozytory reklamowe z plexi, które sprawią, że Państwa produkty będą należycie wyeksponowane.

Ekspozytory to podstawowa i uniwersalną forma reklamy. Dzięki naszym możliwościom technologicznym stojaki ze szkła akrylowego możemy dopasować do wszystkich potrzeb. Wymiary jak i zastosowane parametry powodują, że stojaki mogą być wykorzystywane zarówno przez agencje reklamowe, producentów kosmetyków, wystawców targowych jak i scenografów.

Użycie pleksi z atestem higienicznym, którą można stosować w kontakcie z żywnością powoduje, że stojaki wykonane przez nas mogą być wykorzystywane przez producentów żywności, bary, restauracje czy stoiska degustacyjne.

Nasze produkty wyróżnia precyzja wykonania, dokładność odwzorowania projektu i jakość użytych materiałów. Do wykonania stojaków z plexi możemy również dołączyć inne materiały jak drewno, hips, pcv lub stal. Wykonujemy ekspozytory z plexi bezbarwnego, barwionego w masie, matowego lub innego, którego zastosowanie jest wymagane przez klienta. Nasze ekspozytory z plexi możemy również na życzenie podświetlić diodami LED, ozdobić dodatkowymi grawerowanymi napisami czy drukowanym logiem wg przesłanego projektu.

Najczęściej wykonywane ekspozytory z plexi to:
  • stojaki na ulotki,
  • wizytowniki,
  • koziołki konferencyjne
  • cenówki
  • koszulki
  • plakatowniki,
  • kieszenie
  • tortownice, patery


Wykonane przez nas podesty i ekspozytoryPodest reklamowy

Podest reklamowy wykonany ze sklejki frezowanej CNC na indywidualne zamówienie klienta.
Całość wyklejona folia z drukiem solwentowym. Loga wykonane z plexi złote lustro wycinane laserem oraz ze złotej folii ploterowej.Ścianka ekspozycyjna

Ścianka ekspozycyjna podążająca za obecnym trendem EKO. Całość konstrukcji to spawane aluminium obłożone drewnem olejowanym. Wewnątrz zamontowane donice eventowe z zabudową zieloną. Loga wykonane ze złotego akrylowego lustra wycinanego laserem.Ekspozytor do prezentacji produktów

Ekspozytor wykonany dla naszego klienta dla potrzeb zademonstrowania wodoprzepuszczalności płyt betonowych. Plexi o grubości 10 mm, użycie specjalnego kleju do plexi oraz trochę naszych umiejętności zapewniło temu ekspozytorowi całkowitą wodoszczelność. Pudełko z plexi jest również podświetlane diodami LED RGB co powoduje, że woda może również zmieniać kolor w zależności od potrzeb klienta.Ekspozytor pod odkurzacz

Podstawka z plexi do eksponowania odkurzacza. W dolnej części pasek LED podświetlający frezowane literki oraz grawerowane laserem logo firmy. W tylnej części bezpośrednio na plexi wykonany jest nadruk UV. Dzięki specjalnym uchwytom odkurzacz da się zdjąć z podstawki bez konieczności odkręcania go.
Podstawka elektrolux - podświetlane logo

Mały podświetlany kasetonik z plexi granatowej do mocowania na półkach sklepowych. Dzięki połączeniu kontrastujących kolorów plexi oraz mocnym diodom LED całość prezentuje się bardzo elegancko i przyciąga wzrok potencjalnych klientówEkspozytor z pleksi do laptopów

Podstawka z plexi pod laptopa, koszule, narzędzia itp. Grube tworzywo z jakiej wykonana jest podstawka sprawia, że można wykorzystać ekspozytor do wielu zastosowań.

Wytrzymałość naszego stojaka to około 10 kg.Podstawki pod buty

Ekspozytory na produkty

Podstawki na buty wykonane z plexi 4 mm mogą przenosić dość spore obciążenia. Stojaki te występują w czterech wysokościach 5, 10, 15 i 20 cm dzięki czemu można eksponować towar w postaci schodkowej. Stojaczek z powodzeniem można wykorzystać w branży odzieżowej, cukierniczej lub motoryzacyjnej. Plexa posiada atest higieniczny - stojaki mogą mieć kontakt z żywnością.