Osłony na koronawirusa

Zasady bezpieczeństwa w sklepach i różnych punktach usługowych w trakcie epidemii koronawirusa wymagają zabezpieczenia pracowników oraz klientów czy interesantów. Sprawdzą się m.in. osłony z pleksi, które oddzielą sprzedawcę od klientów. W naszej ofercie zapewniamy ekrany ochronne w różnych rozmiarach.

Osłony ochronne na koronawiursy

Osłony przeciwwirusowe z pleksi do strefy obsługi klienta
Osłony wykonane z pleksi to praktyczne i coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane w sklepach spożywczych, aptekach, kioskach czy różnych punktach usługowych oraz informacyjnych, które mają ochronić przed zakażeniom kropelkowym – jak m.in. koronawirus COVID-19 czy grypa.
Stojące osłony z pleksi to jedno z najlepszych na rynku rozwiązań wspomagających ochronę przed wirusami, bakteriami, drobnoustrojami. Zabezpieczenia stosowane w związku z koronawirusem mogą ustrzec także przed innymi niebezpieczeństwami, np. grypą.

Praktyczne osłony BHP na lady
Specjalne osłony antywirusowe ustawiane na ladach czy biurkach mają na celu zagwarantowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa pracownikom oraz klientom czy interesantom. Trzeba też pamiętać o ich regularnej dezynfekcji, kontroli czystości oraz stosowaniu innych metod obniżających ryzyko zakażenia. Dobrym rozwiązaniem są też przyłbice ochronne, które zabezpieczają skuteczniej niż maseczka.

Naklejki oraz taśmy informacyjne
Na osłonach z pleksi można też nakleić specjalne naklejki oraz taśmy na podłogę z ważnymi informacjami – współpracujemy z drukarnią, która przygotowuje dla nas naklejki przypominające o zachowaniu bezpiecznej odległości między ludźmi.

Nasza oferta obejmuje stojące osłony z pleksi, które produkowane są zgodnie z zamówieniem, czyli w dowolnych wymiarach.

Przykładowe osłony ochronneOsłony w gabinecie kosmetycznym

Osłona bhp na koronawirusa wykonana z plexi bezbarwnego dla salonu kosmetycznego. Dzięki zastosowaniu grubej pleksi wylewanej 4 mm i specjalnej taśmie dwustronnie klejącej osłony ochronne stabilnie przyczepione są do blatu. Otwory wycięte w plexi zostały dokładnie dostosowane do stanowiska malowania paznokci i utwardzania lampami UV.Osłona na ladę recepcji

Osłona ochronna wykonana na indywidualne zamówienie klienta jest zawsze dobrym pomysłem gdy mamy nietypowa ladę w recepcji i standardowe osłonki kupione w internecie mogą popsuć jej wygląd. W razie potrzeby możemy przyjechać na pomiary i doradzić kilka opcji montażu osłony ochronnej z plexi. Nasze osłony są bardzo łatwe w montażu ale na życzenie klienta możemy je do Państwa dostarczyć i zamontować na miejscu.


Osłony na koronawirusa

Duża osłona ochronna