O nas

Specjalizujemy się w obróbce plexi (pmma), poliwęglanu, dibondu, PCV oraz innych tworzyw. Realizujemy zarówno zlecenia hurtowe jak i detaliczne.

Pleximade założyli ludzie z pasją, zdolni i pracowici z nieszablonowym podejściem do powierzonych im zadań.

Specjalizujemy się w obróbce plexi (pmma), poliwęglanu, dibondu, PCV oraz innych tworzyw. Możemy łączyć materiały praktycznie w nieograniczoną ilość różnych kombinacji takich jak drewno, aluminium, stal nierdzewna, szkło itp. Jesteśmy specjalistami w różnych gałęziach branży reklamowej co pozwala nam na profesjonalne wykonanie nawet najbardziej wymagających zleceń dla kreatywnych agencji reklamowych, korporacji,  jak również klientów indywidualnych.

Button Text

Dzięki technologii jaką posiadamy jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo większość skomplikowanych zamówień.

Jesteśmy dynamicznym zespołem, który od lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań reklamowych dla różnych branż i sektorów.

Nasza firma składa się z doświadczonych i kreatywnych specjalistów z dziedziny reklamy, marketingu, projektowania graficznego, programowania i social media, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i rozwijają swoje umiejętności, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od koncepcji, projektowania, produkcji, aż po promocję i kampanie reklamowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, zawsze staramy się dopasować rozwiązania reklamowe do ich potrzeb, oczekiwań i budżetu.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na innowacyjność, oryginalność i jakość naszych projektów, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także skutecznie przekazują przekaz reklamowy. Zależy nam na tym, aby nasze projekty były nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim skuteczne w realizacji celów biznesowych naszych klientów.

 

Zapraszamy do współpracy z nami - razem stworzymy innowacyjne, skuteczne i niepowtarzalne projekty reklamowe dla Twojej firmy.

Button Text