Blog

 • 07/07/2021 0 ##BLOG_GENERAL_COMMENTS##
  Czym się różni plexi od poliwęglanu?

  Obecnie trudno znaleźć taką dziedzinę przemysłu, w której nie wykorzystuje się tworzyw sztucznych. Specyficzne właściwości użytkowe, a także odporność na działanie wielu niekorzystnych czynników, takich jak wilgoć czy zmienne temperatury sprawiają, że właściwie od zawsze uważane były za materiały o znaczącym potencjale.

  ##BLOG_READMORE##
 • 29/06/2021 0 ##BLOG_GENERAL_COMMENTS##
  Druk bezpośredni na dowolnym materiale – wady i zalety?

  Poligrafia jest branżą dynamicznie rozwijającą się i wszechstronnie wykorzystywaną przez specjalistów od marketingu jako skuteczne narzędzie w tworzeniu rozwiązań związanych przede wszystkim z kreowaniem wizerunku firm w świadomości potencjalnych odbiorców.

  ##BLOG_READMORE##
 • 17/06/2021 0 ##BLOG_GENERAL_COMMENTS##
  Grafika wektorowa lub rastrowa - różnice i cechy charakterystyczne

  Grafika komputerowa jest obecnie podstawowym narzędziem służącym do przygotowywania treści wizualnych, na szeroką skalę wykorzystywanym w tworzeniu wizualizacji, projektowaniu stron internetowych, budowaniu wizerunku marki czy też realizacji zamówień z obszaru poligrafii. Zasadniczo, w zależności od tego, w jaki sposób reprezentowane są dane, dzieli się na grafikę wektorową oraz rastrową.

  ##BLOG_READMORE##
 • 18/05/2021 0 ##BLOG_GENERAL_COMMENTS##
  Oświetlenie reklam: led czy świetlówki?

  Budując strategię przekazu marketingowego firmy warto rozważnie dobierać wykorzystywane w komunikacji z klientami narzędzia. Niezawodne w tym zakresie od wielu lat są podświetlane reklamy zewnętrzne oraz wewnętrzne. Dzięki nim można wyeksponować logo firmy, zaznaczając swoją obecność w miejskiej przestrzeni lub w obiekcie, w którym przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność.

  ##BLOG_READMORE##
 • 12/03/2021 0 ##BLOG_GENERAL_COMMENTS##
  Kasetony z Dibondu czy z profili aluminiowych?

  Branża reklamowa jest obecnie branżą bardzo wymagającą. Czasy, w których korzystało się z niezbyt atrakcyjnych materiałów konstrukcyjnych do wykonania elementów zewnętrznej identyfikacji wizualnej firmy i które miały ograniczone możliwości w zakresie obróbki, właściwie odeszły w niepamięć.

  ##BLOG_READMORE##
 • 12/03/2021 0 ##BLOG_GENERAL_COMMENTS##
  Osłony przeciwwirusowe z pleksi do strefy obsługi klienta

  Biura, apteki, sklepy spożywcze, punkty obsługi klienta – to jedne z wielu miejsc, w których pracownicy wykonujący swoje codzienne zadania wchodzą w bezpośredni kontakt z osobami z zewnątrz. 

  ##BLOG_READMORE##
 • 12/03/2021 0 ##BLOG_GENERAL_COMMENTS##
  Wycinanie laserowe, czyli z czym to się je?

  Zaawansowane technologicznie, sterowane komputerowo maszyny do obróbki różnego typu materiałów już jakiś czas temu zrewolucjonizowały wiele procesów produkcyjnych i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

  ##BLOG_READMORE##