Usługi

Pleximade tworzy zespół profesjonalistów specjalizujących się w obróbce plexi (pmma), poliwęglanu, dibondu, PCV oraz innych tworzyw sztucznych. Dzięki wspólnej pasji oraz technologii, jaką dysponujemy, jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie – wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, zarówno hurtowe, jak i detaliczne.


Jesteśmy firmą z Warszawy, dla której cięcie, gięcie oraz wycinanie laserowe plexi na wymiar to codzienność. Wykorzystujemy profesjonalny ploter wielkogabarytowy, który ze względu na swoją dokładność (do 0,2 mm!) jest jednym z kluczowych narzędzi używanych przez nas do wykonywania większości projektów.


Czym jest plexi?


Nowoczesne tworzywo sztuczne, jakim jest plexi (polimetakrylan), z uwagi na swoje właściwości jest powszechnie i chętnie wykorzystywane w wielu dziedzinach naszego życia, ponieważ można je z łatwością giąć i obrabiać, a wykorzystując odpowiedni laser, także wycinać i ciąć na wymiar. Do jego najważniejszych cech zaliczyć można:

  • dużą przezroczystość w zakresie światła widzialnego,
  • maksymalną temperaturę użytkowania w wysokości 80 °C,
  • gęstość na poziomie 1,19 g/cm³,
  • dobrą izolacyjność cieplną,
  • odporność na działanie ultrafioletu,
  • termoplastyczność.


To właśnie ta ostatnia cecha sprawia, że możemy wykonywać usługi gięcia i wycinania tego materiału i produkować z niego elementy o różnych wymiarach i kształtach. Natomiast wykorzystując nowoczesne technologie i specjalistyczny sprzęt, jakim jest wielkogabarytowy ploter, oferujemy laserowe cięcie plexi – jedną z najbardziej precyzyjnych metod obróbki tworzyw sztucznych.


Wycinanie i gięcie plexi z Pleximade


Zapewniamy profesjonalną realizację i krótkie terminy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizując wszystkie jego potrzeby, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej spersonalizowane zamówienia z zakresu cięcia i wycinania laserowego na wymiar, gięcia oraz tworzenia produktów z plexi.


Jako doświadczona firma z Warszawy świadczymy usługi na najwyższym poziomie – w razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu, a z pewnością pomożemy i doradzimy, oraz przygotujemy wycenę!