Chcesz zaprezentować towar? Ekspozytory z plexi Ci to ułatwią!

Transparentne, barwione, grawerowane, z nadrukiem, z frezowanymi krawędziami – różnorodność ekspozytorów z plexi sprawia, że obecnie stanowią one podstawowy element wyposażenia punktów usługowych, handlowych i gastronomicznych. Umożliwiają efektowne oraz bezpieczne wystawienie produktów w widocznym miejscu, uatrakcyjniając tym samym sposób przedstawienia oferty. To zaś może przyczynić się do sukcesu marketingowego, ponieważ w kreatywny i estetyczny sposób podkreśla wizerunek marki.

 

Ekspozytory z plexi – dlaczego warto w nie zainwestować?


Argumentów przemawiających za zamówieniem standardowych lub spersonalizowanych elementów wyposażenia ze szkła akrylowego do sklepu, punktu usługowego czy gastronomicznego jest obecnie bardzo wiele. Ze względu na podatność na obróbkę oraz znakomite właściwości użytkowe, pleksiglas świetnie sprawdza się w realizacji indywidualnych projektów. Umożliwia przygotowanie zarówno ekspozytorów o standardowych kształtach oraz rozmiarach, jak i konstrukcji o złożonej budowie oraz większych gabarytach. Szkło akrylowe może być z powodzeniem łączone z innymi materiałami takimi jak stal, PVC czy drewno, co jest również dużą zaletą – podobnie zresztą jak trwałość i odporność na działanie niekorzystnych czynników. Dzięki swojej plastyczności oraz właściwościom umożliwia stworzenie wyposażenia, które niejednokrotnie zaskakuje kreatywnością zastosowanych rozwiązań i znakomicie spełnia swoją funkcję przez długi czas.


Gdzie zamówić efektowne ekspozytory z plexi?


Choć na rynku dostępnych jest wiele ofert, warto skorzystać z usług renomowanego wykonawcy i skontaktować się na przykład z działającą w Warszawie firmą Pleximade. Duże doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych, świetnie wyposażony park maszynowy i umysły otwarte na nieszablonowe projekty to jedne z wielu naszych atutów. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować spersonalizowane ekspozytory ze szkła akrylowego do punktu handlowego, usługowego czy też gastronomicznego w postaci m.in. gablot, pater, ulotkowników, kubików, skarbonek lub standów.

0
Feed

Zostaw komentarz